Account Manager pentru Integrarea Sistemelor CRM

Glucose
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Descrierea Companiei:
Noi suntem o companie specializată în integrarea sistemelor CRM, dedicată furnizării de soluții personalizate pentru optimizarea relațiilor cu clienții. Suntem în căutarea unei persoane dinamice și organizate pentru a se alătura echipei noastre în rolul de Account Manager.
Responsabilități:

Prelucrarea solicitărilor de la clienți și convingerea acestora să participe la prezentări.
Verificarea abonamentelor și licențelor disponibile la clienții curenți pentru diverse programe, inclusiv amoCRM, Telefonie, SMS, Viber, WhatsApp și alte module.
Contactarea clienților pentru a le comunica iminenta expirare a abonamentelor și licențelor.
Îndemnarea clienților să își prelungească abonamentele și să efectueze plățile necesare.
Emiterea documentelor de închidere, facturilor și conturilor de plată.
Gestionarea plăților venite de la clienți și asigurarea înregistrării corecte a acestora.
Pregătirea sălii de meeting pentru fiecare întâlnire: aranjarea foilor curate, paharelor și apei pe masă.
Colaborarea cu contabilul pentru scanarea facturilor de intrare și verificarea documentelor referitoare la datorii, atât din partea noastră, cât și din partea furnizorilor.
Gestionarea contractelor cu clienții și a actelor de predare-primire.

Cerințe:

Experiență anterioară în gestionarea relațiilor cu clienții sau în vânzări.
Abilități excelente de comunicare și persuasiune.
Organizare și atenție la detalii.
Cunoștințe de bază în utilizarea sistemelor CRM.
Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

Oferim:

Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
Posibilități de dezvoltare profesională.
Pachet salarial atractiv, conform experienței și performanței.

Dacă ești interesată să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la hr@amocrm.md sau ne poți apela la 060044404 pentru mai multe detalii.
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem! E-mail: hr@amocrm.md
060044404
Telefon:
060044404
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide