Administrator in firmă de defrișări și Arendă Autoturn

Excellent Clean
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Orice
Salariu: 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Angajam o persoană responsabilă si punctuală in calitate de administrator in firma de defrișări copaci și arendă mașini Autoturn.
Cerințe de bază:

Gestionarea tuturor proceselor de lucru cu clienții si personalul (răspuns la telefon, organizarea echipelor pe obiecte, estimare de preț, etc.)
Dacă esti ager/ă și ai dorință, atunci restul vei invăța.

Responsabilitati:

relații cu clienții;
Verificarea muncii echipelor (pentru noi oferirea serviciilor de cel mai inalt nivel este primordial)
Preluarea comezilor;
Elaborarea ofertelor și contractelor pentru clienți, etc.

Beneficii:

Salariu de la 15000 lei/lună, achitat la timp;
Angajare oficială.
Instruirea gratuită.

Graficul de lucru:
Luni - sîmbătă : 08.00 - 18.00
Regiunea: Dumbrava
Persoanele interesate sunt rugate sa sune la numărul indicat mai jos. E-mail: Excellentclean.md@gmail.com
Telefon: 079509510
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide