Cusător/easă pe operații în flux la o fabrică din Ialoveni

Perselect Company
Oraș: Ialoveni
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 7000 Până la 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
O fabrică de îmbrăcăminte din Ialoveni, Centru, este în căutare de cusătorese cu experiență.

Responsabilităţi:
- Coaserea îmbrăcămintei la nivel de calitate înalt și îndeplinirea comenzilor în termenii stabiliți.

Cerinţe:
- Cunoștințe și abilități de lucru în flux;
- Îndeplinirea operațiilor de diferit nivel de complexitate;
- Cunoașterea utilajelor care execute diverse tipuri de
cusături.
- Încadrarea în categorii, după nivelul de unoaștere specifică
a materialelor și tehnicilor necesare.

Condiţii de muncă:
- Grafic de luni până vineri, orele 8:00-17:00;
- Salariu între 7 000 și 12 000; conform normei setate.
- Indicatori de performanță compuși din disciplină și nivel
de productivitate;
- Locația Ialoveni, Centru;
- Perioada de probă 5 zile (complet achitată)

Beneficii:
Poți influența salariul tău prin indicatori de
productivitate;
- Transport asigurat sau compensat;
- Te ajutăm să obții diplomă acreditată de la Ministerul
Educației în cazul în care nu o ai;
- Mediu de lucru modern și placut;
- Asigurarea medicală, asigurarea socială, impozitul tău
pe venit achitat de către angajator.
- Apreciem stabilitatea și plătim pentru ea! Bonus lunar
pentru că ești responsabil și vii la muncă în fiecare zi;

Expediați CV-ul pe e-mail perselect7@gmail.com.
Pentru informații contactați-ne la numărul de telefon 060399901
Telefon:
+373 603 99 901
Persoana de contact:
HR
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide