Inginer Mecanic

Diolsem SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 14000 MDL
Program de muncă: Full-time
Compania Diolsem este în căutarea unui Inginer Mecanic, specialist în instalarea și întreținerea echipamentelor și sistemelor mecanice.
Responsabilități:

Evaluarea și îmbunătățirea proceselor și a performanței echipamentelor
Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura integrarea corectă a sistemelor mecanice
Participarea la testarea și validarea echipamentelor
Oferirea de suport tehnic pentru echipa de producție și întreținere

Cerințe:

Studii în domeniu
Experiență într-un rol similar
Abilități excelente de rezolvare a problemelor și atenție la detalii
Capacitate de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă
Cunoștințe solide despre materialele și tehnologiile mecanice

Oferim:

Salariu de la 14 000 lei
Mediu de lucru dinamic și profesionist
Posibilități de dezvoltare profesională
Transport

Program de lucru Luni - Vineri: 08:00 - 17:00;
Expediați CV-ul la adresa electronică: cadre.diolsem@gmail.com
Telefon de contact: (+373) 78833116
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide