Membru de echipa laborator electrotehnic

Electro Service Grup SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 16000 MDL
Program de muncă: Full-time
Cine suntem noi?
SC “Electro Service Grup” SRL este o companie care a fost înființată în anul 2014. Suntem o echipă de specialiști în proiectarea, montare și deservirea instalatiilor electrice și reţelelor de telecomunicaţii.
Experiența, inovarea, competența și pasiunea cu care abordăm fiecare proiect sunt laturile noastre prin care oferim soluții tehnice potrivite în termenii prestabiliți.
Noi suntem într-o continua creștere. Te așteptăm în echipa noastră!
Află mai multe despre noi: https://electroservicegrup.md/

Responsabilități de bază:

Efectuarea măsurarilor și incercarilor in instalații electrice cu tensiunea pana la 1000 V inclusiv;
Elaborarea raportului tehnic cu rezultatele măsurărilor și încercărilor executate.

Cerințe:

Studii profesional tehnice în domeniul electroenergetic;
Experienta de muncă in laborator electrotehnic (constituie un avantaj);
Cunoştinţe de operare a PC;
Abilităţi de planificare, organizare;
Cunoașterea limbilor romana și rusa;
Permis de conducere.

Ce oferim:

Salariu motivant;
Angajare oficială;
Orar de lucru stabil: 5 zile pe săptămână, de la 8:00 la 17:00;
Asigurăm cursuri achitate;
Vom achiziționa pentru tine orice training, curs, care să te ajute să crești ca și specialist (important din partea ta să fie dorința de ați dezvolta abilitățile și cunoștințile);
Lucrul într-o echipă stabilă şi dinamică;
Stabilitate si incredere în viitor;
Ce trebuie să știi e că avem un birou tare confortabil, iar oamenii care formează echipa noastră sunt binevoitori, empatici, au experiență faină, cunosc multe lucruri din domeniul în care lucrează și vor face share cu tine la tot ce știu și ce o să-ți fie util. Facem tot posibilul să avem un mediu sănătos de lucru și să primim plăcere de la job. Punem accent pe sensul muncii și pe echilibru între viața personală și cea profesională.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@electroservicegrup.md cu tema: "Membru de echipa laborator electrotehnic" sau să ne contacteze la nr. +373 78 122 989 (Manager Resurse Umane Electro Service Grup). Telefon: +373 78 122 989
E-mail: hr@electroservicegrup.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide