Менеджер проектов / Project Manager

LH47 ARCH
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 15000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Обязанности:

Администрирование проекта от получения ТЗ до закрытия договора
Ведение документооборота по проекту
Подготовка технического задания (взаимодействие с ГАП)
Подготовка календарного плана проекта (взаимодействие c ГАП)
Ведение переписки с Заказчиком относительно выполнения договорных обязательств
Контроль своевременного выставления закрывающих документов, счетов, подписания дополнительных соглашений к договорам с заказчиком
Контроль соблюдения подрядчиками договорных обязательств, в том числе по срокам и составу выполняемых работ
Составление и контроль бюджета проекта
Определение себестоимости проекта (по оценке ГАП, менеджер – контроль)
Контроль составления смет на проектно-изыскательские работы либо совместная подготовка коммерческих предложений
Обработка входящих запросов от потенциальных заказчиков
Работа с потенциальными заказчиками: уточнение деталей запроса, информирование о спектре услуг бюро, сильных сторонах, ценовой политике, портфолио, организация презентаций и представление команды бюро, другие действия, направленные на получение заказа

Требования:

Готовность к широкому кругу обязанностей, стандартным процессам и нестандартным задачам
Грамотная устная и письменная речь
Высокая скорость работы в режиме многозадачности
Самостоятельность решений и действий, ответственность за них
Серьезность, коммуникабельность, про-активный подход к работе и жизни, ответственность, способность самостоятельно организовать процесс работы, с опытом работы в архитектуре, строительстве, закупках. + знание бухгалтерии, работа с договорами.
Важно: Опыт работы в сфере архитектуры и/или дизайна приветствуется

Что мы дадим

Официальное трудоустройство
Обучение внутри команды, а также возможность участия на корпоративных курсах
Участие на архитектурных конференциях в стране и за ее пределами
Офис со своей неповторимой атмосферой в самом центре с лучшей панорамой города
Скидки от наших партнеров и членство в бизнес-сообществах (детали расскажем на собеседовании)
Зарплата и детали оговариваются на собеседовании
Молодой и творческий коллектив
Работа над интересными и социально-значимыми проектами

Как откликнуться
Выберите для себя самый удобный и быстрый вариант связи с нами:
Тема письма "Менеджер по продажам" на ecaterina.snurenco@lh47arch.com

Вышлите ваше CV c 2-3 предложениями о себе и почему хотите к нам
Позвоните нам по номеру +37378103519 (Екатерина)

О нас:
Сайт LH 47
Instagram LH 47
Instagram основателя - Сергей Мырза
Responsabilități:

administrarea proiectului de la primirea caietului de sarcini pînă la finalizarea contractului;
organizarea circulației documentelor de proiect;
întocmirea caietului de sarcini (în colaborare cu arhitectul șef de proiect);
elaborarea calendarului proiectului (în colaborare cu arhitectul șef de proiect);
comunicarea cu clientul în vederea îndeplinirii contractului;
asigurarea emiterii la timp a documentelor ce confirmă îndeplinirea de către părți a obligaților contractuale, facturilor, semnării unor acorduri suplimentare la contractul încheiat cu clientul;
controlul îndeplinirii de către antreprenori a obligațiilor contractuale, inclusiv privind componența lucrărilor executate și termenele de executare;
elaborarea și controlul executării bugetului proiectului;
stabilirea costului proiectului;
controlul întocmirii devizelor de cheltuieli pentru lucrările de cercetare-proiectare sau elaborarea în comun a ofertelor comerciale;
prelucrarea cererilor clienților potențiali;
gestionarea relațiilor cu clienții potențiali (precizarea cererii, informarea privind serviciile oferite de companie, avantajele, politica de preț, portofoliul, prezentarea activității companiei și a echipei ei, realizarea altor acțiuni orientate spre obținerea comenzii).

Cerințe:

experiența anterioară în domeniul arhitecturii/designului, construcțiilor, achizițiilor, cunoștințe în domeniul evidenței contabile și gestionării contractelor;
disponibilitatea pentru o gamă largă de responsabilități, capacitatea de a îndeplini procese standardizate și a acționa în afara standardelor;
capacitatea de a lua decizii și a acționa în mod independent și asumat;
capacitatea de a lucra rapid îndeplinind mai multe sarcini în același timp;
exprimare corectă orală și scrisă;
responsabilitate, seriozitate, abilități de comunicare, atitudine proactivă, capacitatea de organizare a procesului de lucru.

Oferim:

angajare oficială în cîmpul muncii;
instruire la locul de muncă și traininguri corporate;
șansa de a participa la conferințe de arhitectură în țară și în străinătate;
un birou confortabil în centrul capitalei cu cea mai bună vedere panoramică a orașului;
șansa de a face parte dintr-o echipă tînără și creativă și a lucra la realizarea unor proiecte interesante de importanță socială;
reduceri de la partenerii companiei și șansa de a obține un card de membru în comunitățile de afaceri (detaliile se vor oferi în cadrul interviului);
salariul mărimea căruia se va negocia în cadrul interviului.

Poți să aplici pentru această poziție folosind una din următoarele opțiuni:

expediază CV-ul însoțit de o scurtă prezentare a ta și motivul pentru care vrei să lucrezi alături de noi la adresa electronică: ecaterina.snurenco@lh47arch.com specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplici „Manager poiect”;
sună la numărul de telefon: +373 78103519 (Ecaterina).

Mai multe informații despre noi găsești aici:
pagina web a companiei LH 47
contul de Instagram al companiei LH 47
contul de Instagram al fondatorului companiei Sergiu Mîrza E-mail: ecaterina.snurenco@lh47arch.com
+373 78103519
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide