Office manager

Felicia - reteaua de farmacii
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Grupul de companii FELICIA este în căutarea unui Office Manager dedicat și bine organizat, care să se alăture echipei noastre. Dacă ai abilități excelente de organizare,comunicare și gestionare a timpului, ne-ar plăcea să te cunoaștem!
Responsabilități:

Coordonarea activităților zilnice ale biroului pentru a asigura un mediu de lucru eficient și productiv;
Gestionarea agendei și programului de întâlniri;
Gestionarea corespondenței și comunicării interne și externe.

Cerinţe:

Experiență pe posturi similare reprezintă un avantaj;
Abilități excelente de comunicare;
Atenție la detalii;
Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

Beneficii:

Pachet social complet;
Mediu de lucru plăcut şi profesionist;
Posibilitatea de creştere profesională;
Salariu competitiv.

Program de lucru: Luni-Vineri (9:00-18:00).
Oficiul: or. Chișinău, sectorul Ciocana
Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la 068 944 990 sau expediați CV-ul la adresa electronică: hr@felicia.md.

Vă aşteptăm cu drag! E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 060516065
Telefon:
060516065
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide