Operator CAM (Computer Aided Manufacturing)

Smile Dent
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Responsabilități:

Operați echipamentele CAM(Computer Aided Manufacturing) pentru fabricarea pieselor protetice dentare intermediare conform specificațiilor.
Asigurați încărcarea și descărcarea utilajelor în mod corespunzător pentru a asigura execuția în timp a lucrărilor protetice intermediare.
Monitorizați și mențineți funcționarea corectă a echipamentelor CAM, efectuând întreținerea și remedierea problemelor minore.
Asigurați calitatea și precizia pieselor protetice intermediare fabricate prin intermediul echipamentelor CAM.

Cerințe:

Experiență anterioară în operarea echipamentelor CAM constituie un avantaj;
Abilitatea de a lucra cu precizie și atenție la detalii;
Capacitatea de a respecta termenele limită și de a prioritiza sarcinile în funcție de nevoi;
Flexibilitatea și adaptabilitatea pentru a învăța și a se adapta la noile tehnologii și proceduri.

Beneficii:

remunerare competitivă;
posibilități de promovare in cadrul companiei;
instruire calitativă de inițiere și perfecționare continuă;
ajutoare materiale, cadouri la zile de naștere;
reduceri pentru tratamente stomatologice;
Program de lucru flexibil și în ture adaptate.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru continuu, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa: https://smiledent.peopleforce.io/careers/v/58251-operator-cam. APLICĂ AICI
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide