Specialist în achiziții la licitație

JFT
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 18000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De la distanță
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
Compania de mobilă JFT, (jft.com.ua), specializată în comerțul cu ridicata al mobilei, caută un candidat calificat pentru postul de specialist în licitații.

Cerințe:
- Experiență de lucru cu achiziții publice de 2 ani;
- Studii superioare;
- Cunoașterea fluentă a limbilor rusă și română;
- Abilități analitice și organizatorice de nivel înalt;
- Capacitate de a lucra în echipă.

Responsabilități:
- Participarea la licitații din partea ofertantului (Moldova, România);
- Cercetarea regulată a site-urilor specializate, prin care ne referim la platformele electronice de tranzacționare, pentru a găsi licitații și licitații relevante;
- Pregătirea documentelor și participarea la achiziții publice;
- Evaluarea clientului, verificând dacă oferta corespunde cerințelor acestuia;
- Încheierea contractului și rezumarea rezultatelor licitației;
- Comunicarea cu clienții, consultări, negocieri;
- Controlul îndeplinirii contractului.

Oferim:
- Salariu competitiv;
- Oportunitate de creștere în carieră și dezvoltare profesională;
- Echipă prietenoasă și dinamică de profesioniști.

Dacă îndeplinești cerințele și ești pregătit să te alături echipei noastre, trimite CV-ul tău la adresa jft.order@gmail.com cu subiectul "Tender Specialist", sau sună-ne.
Telefon:
+380668802640
Persoana de contact:
Михаио
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide