Asistent/ă medical/ă (fil. str. Bucuresti)

Alfa Diagnostica
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Rețeaua ALFA diagnostica prezintă o companie medicală modernă, furnizor de un spectru larg de analize și consultații medicale, care se află în permanentă creștere, își caută asistent medical la prelevarea analizelor medicale.
Compania se oferă:

Instruire permanentă în domeniul medical și creșterea profesională;
Utilaj și echipamente de ultima generație;
Oferte speciale angajaților pentru servicii de laborator;
Tichete de masă;
Grafic de lucru luni-vineri (de la 7.30 până la 15.00), sâmbătă (8.00-13.00).

Responsabilități:

Recoltarea analizelor generale (sînge, lucru cu vacutainere, ginecologie);
Acordarea asistenței medicale pacienților în conformitate cu fișa de post;
Completarea documentelor specifice funcției;
Respectarea standardelor companiei.

Cerințe:

Studii medicale (medii speciale);
Experiență de muncă în domeniul - prezintă avantaj;
Dorința de a învața lucruri noi;
Cunoașterea limbilor română și rusă.

Vă așteptăm cu drag în echipa noastră!
Candidații interesați de această ofertă de muncă sunt îndemnați să expedieze CV la adresa hr@alfalab.md. E-mail: E-mail: hr@alfalab.md
Număr de contact: 076 010 397
Телефон:
(+373) 76 010 397
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть