Asistent/ă medical/ă (full time) sec. Botanica

Smile Dent
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem încântați să anunțăm că Clinica Stomatologică Smile Dent Team se extinde acum și la Botanica!
Cerințe:

Posesor al diplomei de asistent medical eliberată de instituțiile de învățământ acreditate din Moldova;
Abilități de comunicare empatică cu orice tip de pacienți;
Atenție la detalii și responsabilitate;
Experiența nu este obligatorie, dar constituie un avantaj.

Atribuții și responsabilități:

Pregătirea materialelor și instrumentelor necesare tratamentelor dentare conform instrucțiunilor medicului stomatolog;
Dezinfectarea și sterilizarea instrumentelor stomatologice conform normelor medicale;
Pregătirea soluțiilor necesare dezinfecției instrumentarului conform instrucțiunilor;
Sterilizarea instrumentelor stomatologice dezinfectate;
Completarea fișelor medicale a pacienților.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, in dependenta de experienta;
Clinică amplasată în sec. Botanica;
Ajutor material la nastere si casatorie;
Team building-uri captivante;
Reduceri la serviciile companiei;
Instruire foarte profunda și posibilitatea de a acumula o experiența calitativă în termen scurt.

În prezent avem posturi vacante doar pentru full time!
Dacă ești interest(ă) să ai oportunitatea de dezvoltare profesională și vreai să te alături echipei noastre, transmite CV-ul aici: https://smiledent.peopleforce.io/careers/v/71047-asistent-medical-full-time-sec-botanica-0624.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть