Asistent/ă medical/ă /programare

IMSP Centrul Republican de Reabilitare pentru copii
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 9000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Asistent/ă medical/ă în programare

Despre noi: IMSP Centrul Republican de Reabilitare pentru Copii (CRRC) reprezintă o instituţie curativă bugetară subordonată Ministerului Sănătăţii din Republica Moldova, cu amplasarea în municipiul Chişinău, str. Grenoble 147, într-o zonă pitorească.

Responsabilități principale:
- Preluarea apelurilor telefonice
- Efectuarea programărilor la specialiști.

Cerințe:
- Studii medicale de specialitate asistentă medicală;
- Cunoștințe de gestionare a PC.
- Abilități excelente de comunicare și organizare

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță
- Oportunități de formare și dezvoltare continuă
- Mediu de lucru dinamic și prietenos

Cum să aplici: Pentru a aplica, trimiteți CV-ul la adresa resurseumanecrrc@gmail.com până la data de 12 iuli 2024.
telefon 068639656
Телефон:
022-734588
Контактное лицо:
Victoria
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть