Asistent HR Manager

Midnight Works
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Готовы трудоустроить беженцев
Căutăm un Asistent HR Manager dedicat și entuziast pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Persoana ideală va sprijini activitățile zilnice de resurse umane și va contribui la dezvoltarea și implementarea politicilor de HR în cadrul organizației noastre.
Responsabilități:

Asistență în procesul de recrutare și selecție a personalului
Gestionarea și actualizarea bazei de date a angajaților
Administrarea dosarelor de personal și a documentației aferente
Sprijinirea procesului de onboarding pentru noii angajați
Coordonarea activităților de training și dezvoltare profesională
Asistență în procesul de evaluare a performanțelor angajaților
Menținerea comunicării eficiente între angajați și departamentul HR
Gestionarea conflictelor și oferirea suportului necesar pentru rezolvarea acestora
Contribuirea la implementarea și îmbunătățirea politicilor și procedurilor de resurse umane

Cerințe:

Studii superioare finalizate în domeniul resurselor umane, psihologie sau domenii conexe
Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală
Capacitate de organizare și gestionare a timpului
Atenție la detalii și abilitatea de a lucra în mod independent
Cunoștințe avansate de operare PC (MS Office)

Oferim:

Salariu competitiv
Pachet social complet
Posibilitatea de avansare din punct de vedere profesional și financiar
Suntem rezindenți IT Park
Oficiu amplasat in sectorul Telecentru, disponibil din punct de vedere al transportului
Cafea, ceai, biscuiti asigurați de companie
Abonament la sala de sport
Cursuri de limbă engleză
Activitati de Team-building

Dacă ești pasionat de resurse umane și îți dorești să contribui la succesul unei companii în continuă creștere, te invităm să aplici trimițând CV-ul tău cu o poză actuală pe hr@midnight.works.
Te așteptăm, viitor coleg!
Află mai multe despre noi pe:
Site-ul nostru: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/
E-mail: hr@midnight.works
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть