Consultant, centrul business suport în standardizare

Institutul de Standardizare din Moldova
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Angajator: Institutul de Standardizare din Moldova
Adresa juridică, sediul: mun. Chișinău, str. E. Coca, 28
Subdiviziunea structurală: Centrul Business Suport în Standardizare
Funcția vacantă: Consultant, Centrul Business Suport în Standardizare
Telefon de contact: 022-905-307
E-mail: diana.titica@standard.md
Persoana de contact: Titica Diana, Şef Centrul Business Suport în Standardizare
Scopul funcției: asigurarea realizării procesului de comercializare a standardelor.

Atribuțiile de funcție:

1) comercializarea standardelor;
2) generarea și difuzarea informațiilor din baza de date;
3) gestionarea procesului de imprimare a standardelor și a echipamentului pentru imprimare;
4) oferirea suportului informativ și consultativ în implementarea standardelor;
5) contribuirea la implementarea și mentenanța Sistemelor de management implementate în activitatea ISM.
Studii: superioare, de licenţă sau echivalente, în domeniul tehnic, economic sau în alt domeniu.
Experiență profesională: minim 1 an în domeniul standardizării.
Cunoștințe:
1) să cunoască regulile de standardizare și legislația în domeniul standardizării;
2) să cunoască limba engleză la nivel, cel puţin, intermediar (citit/scris/vorbit);
3) să cunoască programele Microsoft Office, Internet.
Abilități: de analiză şi sinteză a datelor, a fenomenelor şi a proceselor, de soluţionare a problemelor în domeniul de competenţă.
Candidații vor prezenta următoarele documente:
1) cererea de participare la concurs;
2) CV.
Dosarele se vor prezenta pe adresa juridică a ISM: mun. Chișinău, str. E. Coca, 28, anticamera.
Termenul limită de prezentare a dosarelor de participare la concurs: 17 septembrie 2018, ora 17.00.
Locul desfășurării interviului: mun. Chișinău, str. E. Coca, 28, sala de ședințe.
Data desfășurării concursului: 17 septembrie 2018, ora 10.00.
Mod de contestare: depunerea cererii de contestare în termen de 1 zi lucrătoare din data notificării privind rezultatele concursului (următoarea zi după expedierea e-mail-ului sau informării prin telefon de către ISM).
Mod de informare: candidații admiși la interviu vor fi informați prin intermediul poștei electronice sau telefon.
Телефон:
022-905307
Контактное лицо:
Titica Diana
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть