Contabil/ă Șef/ă

HR-Consulting
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Studii superioare în domeniul financiar sau contabilitate;
Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză, inclusiv comunicarea și redactarea rapoartelor în engleză;
Experiență de minim 5 ani ca contabil șef;
Cunoștințe avansate în legislația fiscală și contabilă;
Abilități de lider și organizare, asigurându-se că echipa își îndeplinește atribuțiile;
Cunoștințe în Universal Accounting, 1C 8.3 și Excel.

Responsabilități:

Supravegherea activității contabile conform standardelor și legislației;
Prezentarea rapoartelor financiare către fondatori;
Asigurarea conformității rapoartelor fiscale și statistice;
Coordonarea auditului intern și colaborarea cu auditorii externi;
Gestionarea echipei contabile și distribuirea eficientă a sarcinilor;
Controlul contabilizării proceselor economice;
Calcularea costurilor produselor și producției.

Beneficii:

Salariul este negociabil, în funcție de experiența candidatului;
Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 8:00 – 17:00);
Stabilitate într-o companie cu investiții străine.

Cei interesați pot să trimită CV-ul la adresa de e-mail: tv60@search4staff.com
Pentru detalii: 060 422 844.

Vor fi contactate doar persoanele selectate. E-mail: tv60@search4staff.com
Telefon: 060 422 844
Телефон:
060 422 844
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть