Coordonator de Formare

Mirax №14286319, 9 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 40 000 До 60 000 MDL
График: Полный день
Compania MIRAX a fost fondată de agenți imobiliari cu experiență pentru a oferi o gamă completă de servicii imobiliare de înaltă calitate.
Suntem în căutarea unui Coordonator de Training și Dezvoltare.
Responsabilități

Conduce sesiuni de instruire pentru echipa de stagiari cu scopul de a împărtăși cunoștințele și experiența relevantă în domeniul imobiliar;
Furnizează feedback regulat și constructiv pentru a îmbunătăți abilitățile și performanța stagiarilor;
Monitorizează și evaluează progresul fiecărui stagiar;
Ajustează planul de instruire conform necesităților individuale a stagiarilor;
Oferă suport și consiliere în rezolvarea situațiilor dificile sau a conflictelor întâmpinate de către stagiari în timpul instruirii;
Susține o cultură de colaborare și echipă între stagiari;

Cerințe față de candidați:

Studii superioare finalizate;
Abilități excelente de comunicare și relaționare interumană;
Capacitatea de a motiva și inspira alții pentru a-și atinge potențialul maxim;
Competențe solide în furnizarea feedback-ului constructiv și în gestionarea situațiilor conflictuale;
Capacitatea de a lucra eficient în echipă;
Vorbirea fluentă a limbii române și ruse;
Cunoștințe foarte bune de operare PC;
Permis de conducere, categoria B;
Automobil propriu.

Calități personale: persoană empatică; organizată, perseverentă; profesionistă, corectă, gândire critică.
Oferim:

Venituri generoase (salariu fix + comisioane);
Laptop și telefon de serviciu;
Instruirea și integrarea în activitatea imobiliară;
Angajament pe termen lung.

Dacă consideri că te potrivești pentru a fi Coordonator de Training și Dezvoltare în compania MIRAX, așteptăm CV-ul tău la adresa electronică: hr@mirax.md iar noi te vom contacta cât mai curând posibil. E-mail: hr@mirax.md
Web: https://mirax.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть