Cusător/easă cu experienţă la maşina lineară

Perselect Company
Город: Яловены
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 7000 До 12000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
O fabrică de îmbrăcăminte din Ialoveni, Centru, este în căutare de cusătorese cu experiență.

Responsabilităţi:

- Coaserea îmbrăcămintei la nivel de calitate înalt și îndeplinirea comenzilor în termenii stabiliți.

Cerinţe:

- Cunoștințe în domeniul industriei ușoare, produse vestimentare;

- Cunoștințe în tehnica de caosere a hainelor de la început până la sfârșit.

- Cunoașterea tehnicii de lucru la mașina de cusut și lucru manual;

- Experiență în calitate de cusătoreasă.

Condiţii de muncă:

- Grafic de luni până vineri, orele 8:00-17:00;

- Salariu fix, în mărime de 7 000 lei net, TOATE impozitele sunt achitate de angajator (asig.medicala, sociala, pe venit).

- Indicatori de performanță bazați pe nivel de productivitate;

- Locația Ialoveni, Centru.

- Perioada de probă 5 zile (complet achitată).

Beneficii:

- Salariu fix și stabil!

- Transport asigurat sau compensat;

- Te ajutăm să obții diplomă acreditată de la Ministerul Educației în cazul în care nu o ai;

- Mediu de lucru modern și placut;

- Asigurarea medicală, asigurarea socială, impozitul tău pe venit achitat de către angajator.

- Apreciem stabilitatea și plătim pentru ea! Bonus lunar pentru că ești responsabil și vii la muncă în fiecare zi.

Expediați CV-ul pe e-mail perselect7@gmail.com.
Pentru informații contactați-ne la numărul de telefon 060399901
Телефон:
+373 603 99 901
Контактное лицо:
HR
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть