Dinotte Angajeaza Asistent Marketing

Treci Company SRL
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Готовы трудоустроить беженцев
Ești creativ, pasionat de marketing și dorești să te alături unei echipe dinamice? Te așteptăm în echipa noastră pentru a contribui la promovarea brandului Dinotte și la creșterea vânzărilor noastre de produse pentru somn!
Responsabilități:

Suport pentru dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing și campaniilor publicitare.
Crearea de conținut pentru platformele de social media, blogul companiei și alte canale de comunicare.
Monitorizarea și analizarea performanțelor campaniilor de marketing și realizarea rapoartelor periodice.
Asistență în organizarea și coordonarea evenimentelor de marketing și a promoțiilor.
Gestionarea relațiilor cu furnizorii și partenerii de marketing.
Suport pentru echipa de vânzări prin furnizarea de materiale de marketing și coordonarea campaniilor.

Cerințe:

Studii în marketing, comunicare sau domenii conexe.
Experiență anterioară în marketing sau publicitate constituie un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și scriere.
Creativitate și capacitate de a genera idei noi și inovative.
Cunoștințe de bază în utilizarea instrumentelor de marketing digital și a platformelor de social media.
Abilitatea de a lucra în echipă și de a gestiona multiple proiecte simultan.

Beneficii:

Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri specializate.
Mediu de lucru dinamic și colegi profesioniști.
Posibilitatea de a contribui la creșterea unui brand de top în domeniul produselor pentru somn .

Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la dinotte.hr@gmail.com Așteptăm să te cunoaștem și să faci parte din echipa noastră de succes!
E-mail: dinotte.hr@gmail.com
Telefon: 068612436
Телефон:
+373 686 12 436
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть