Fitness Director

Fitness One
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:

Managementul departamentului de fitness;
Planificarea, organizarea, implementarea planurilor;
Organizarea și monitorizarea performanței angajaților în ceea ce privește responsabilitățile postului, serviciul și standardele de calitate;
Intocmirea si verificarea rapoartelor;
Controlul veniturilor, face propuneri de optimizare a cheltuielilor.

Cunoștințe și abilități necesare:

Educatie inalta;
Experiență într-o poziție de conducere într-un club de fitness (reprezinta avantaj);
Cunostinte in domeniul managementului, managementului personalului;
Cunoașterea standardelor de servicii.

Noi oferim:

Salariile competitive: rata +%;
Program de lucru Full-Time;
Oportunitate de dezvoltare într-un mediu de afaceri premium.

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul cu fotografie la: s.banari.fitnessone@gmail.com.
Tel.: 068265996. E-mail: s.banari.fitnessone@gmail.com
068265996
Телефон:
068265996
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть