Inginer - chimist la fabrica de vin

Orhei-Vit
Город: Новые Анены
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Готовы трудоустроить беженцев
Suntem în căutarea unui inginer-chimist dedicat și pasionat, care să se alăture echipei noastre în laboratorul fabricii de vin. Dacă ai experiență în chimia aplicată și dorești să contribui la producerea unor vinuri de calitate superioară, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități:

Realizarea analizelor chimice pentru monitorizarea procesului de fermentare și calitatea vinului;
Monitorizarea parametrilor tehnologici și respectarea normelor de siguranță alimentară;
Prelevarea și analizarea probelor de vin și materii prime;
Dezvoltarea și implementarea tehnologiilor noi pentru îmbunătățirea calității produselor.

Cerințe:

Diplomă în chimie sau inginerie chimică;
Experiență anterioară în domeniul vinificației constituie un avantaj;
Cunoștințe solide în analize de laborator și interpretarea rezultatelor;
Atenție la detalii și capacitate de lucru în echipă;
Cunoștințe despre siguranța alimentară și legislația în vigoare.

Oferim:

Un mediu de lucru dinamic și profesionist;
Posibilitatea de dezvoltare profesională într-o companie recunoscută în industria vinului;
Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare;
Telefon de serviciu;
Alimentație gratis;
Instruiri;
Posibilitate de creștere în carieră;
loc de muncă ”Carlevana Winery”SRL, r-n Anenii Noi, s. Merenii Noi, str. Ștefan cel Mare, 9.
Compensare cost transport (din Chișinău cu transport public timp de a ajunge la locul de muncă 25 min).

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com.
E-mail: hr@orhei-vit.com
Телефон:
+373 603 90 909
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть