Inginer CIP și A

Ferma cu Origini
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Suntem in căutare de un inginer CIP și A, cu capacități de administrare și gestionare, responsabil de compartimentul tehnic al întreprinderii de producție si al punctelor comerciale.

Post vacant pentru locatia: str. Grenoble 176 (pe traseul Băcioii Noi, Răzeni)
Responsabilități:

Asigurarea bunei functionari a echipamentului electronic de dirijare cu utilajul tehnologic.
Asigură operarea, întreținerea, repararea echipamentelor de instrumentare și automatizare.

Noi oferim:

Grafic de munca luni-vineri, de la 08:00 la 17:00.
Salariu atractiv, corespunzător pentru o funcție cu responsabilitate sporită.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică: ferma.cu.origini.hr@gmail.com.
Informații la telefon mob.: 079979904 E-mail: ferma.cu.origini.hr@gmail.com
Telefon: 079979904
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть