Inginer proiectant de mobilă

Stillferro
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Suntem în căutare de un proiectant cu experiență și responsabil pentru a lucra în producția de mobilă.
Cerințe fața de candidați:

Studii superioare tehnice;
Cunoasterea programei AutoCad Classical/Mechanical, Inventor;
Experiență într-un post similar.

Responsabilități:

Elaborarea desenelor tehnice și a documentației tehnice complementare;
Cunoașterea terminologiei materialelor utilizate și tehnologia acestora;
Completarea specificațiilor;
Pregătirea proiectului.

Vă oferim:

Contract de muncă pe termen nedeterminat;
Salariu competitiv, discutat la interviu;
Mediu de lucru plăcut;
Posibilitatea de a lucra cu o echipă dinamică și experimentată în producerea mobiliei.
Posibilitatea de a lua prînzul la cafeneaua situată chiar pe teritoriul companiei (cu restituirea a 50 % din cost);

Dacă considerati ca sunteți candidatul potrivit, noi vă așteptăm cu drag în echipa noastră. Pentru aceasta, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail: hr@tronex.md
Telefon de contact: 06046833.
Program de lucru: L-V, de la orele 8:00-17:00.
Adresa noastră: șoseaua Balcani 3A E-mail: hr@tronex.md
Telefon: 060468333
Телефон:
+373 604 68 333
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть