Inginer Șef

Steaua Reds SA
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Candidatul nostru:

Are experință de muncă în calitate de inginer (1 an și mai mult);
Este responsabil și atent la detalii.

Responsabilități principale:

Organizarea, supravegherea și asigurarea implementării măsurilor de deservire și întreținere în stare corespunzătoare în conformitate cu regulile și normele de salubritate industrială, de protecție împotriva incendiilor a clădirilor și spațiilor în care se află subdiviziunile întreprinderii, precum și controlul asupra funcționalității sistemelor și echipamentelor care contribuie la îndeplinirea acestui scop (alimentare cu apă, canalizare, încălzire, stingerea incendiilor).
Întocmirea întregii documentații cu privire la obținerea avizelor, acordurilor și autorizațiilor de funcționare (sanitară, ecologică, antiincendii etc), respectarea și executarea regulilor și reglementărilor de protecție a muncii.

Întreprinderea oferă:

Angajare oficială și condiții bune de muncă;
Salariu achitat regulat;
Compensarea cheltuielilor de transport;
Tichete de masă;
Grafic de muncă avantajos: de la 8:30-17:00.

Adresa: Chişinău, str. Sfatul Ţării 30
Contactați la numărul de telefon: 022-20-40-59 sau 069-44-28-28.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa cadre@steauareds.md.
E-mail: cadre@steauareds.md
Telefon:
022-20-40-59
069-44-28-28
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть