Inginer - Tehnolog

ROCMAN
Город: Сынжерей
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 15000 MDL
График: Полный день
Fabrica de Producere a Uleiurilor Esențiale din raionul Sîngerei este în căutarea unui Inginer - Tehnolog experimentat.
În calitate de Inginer-Tehnolog vei fi responsabil/ă de supravegherea și optimizarea procesului de producție, asigurarea calității produselor și elaborarea documentației tehnologice.
Atribuțiile funcției includ:

Menținerea întregului proces tehnologic în producere.
Elaborarea documentației tehnologice (specificații, desene tehnice, scheme etc).
Organizarea proceselor și coordonarea fazelor de producție.
Pregătirea producției pe baza planificării făcute de conducere.
Supravegherea și monitorizarea proceselor de producție a uleiurilor esențiale.
Colaborarea cu echipa de producție pentru a asigura respectarea standardelor de calitate.
Realizarea analizelor și testelor de laborator.
Menținerea documentației tehnice și rapoartelor de producție.

Pentru a realiza cu succes atribuțiile este necesar:

Studii superioare sau medii tehnice.
Experiența într-un rol similar.
Competențe profesionale înalte.
Cunoașterea limbii române și ruse; cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.
Responsabilitate pentru calitate și rezultate.
Abilități analitice și de rezolvare a problemelor.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient.

Condiții de muncă:

Regim de muncă: 08:00-17:00, luni-vineri.
Masă de prânz și transport.
Angajare oficială și pachet social complet.
Salariu de la 15.000 lei.

Beneficii:

Salariu competitiv și pachet de beneficii.
Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri continue.
Condiții moderne de muncă.
Mediu de lucru dinamic și prietenos.
Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea unor produse naturale de înaltă calitate.

Te invităm să aplici trimițând CV-ul tău la adresa de email: hr@rocman.org.
Email: hr@rocman.org
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть