Manager de relații cu clienții

WINKRAFT BUSINESS GROUP
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Любой
Зарплата: 12000 MDL
График: Полный рабочий день
WINKRAFT BUSINESS GROUP este o companie care furnizează servicii de contabilitate și consultanță în domeniul afacerilor pentru companii din Moldova.
Căutăm un coleg pentru poziția de Manager de relații cu clienții.
Responsabilități principale:

Gestionarea cererilor și solicitărilor clienților
Comunicarea inițială cu clienții: preluarea apelurilor telefonice, consultarea și informarea despre serviciile noastre
Organizarea întâlnirilor și a negocierilor cu clienții
Gestionarea corespondenței de afaceri și lucrul cu documentația

Cerințe pentru candidați:

Studii medie sau superioară
Cunoașterea limbilor română și rusă
Cunoștințele în domeniul contabilități va fi un avantaj
Abilități bune de comunicare orală și scrisă
Orientare către clienți și abilități de negociere
Bune abilități în utilizarea calculatorului (Word, Excel)
Atitudine responsabilă față de muncă, orientare către rezultate, energie pozitivă și sociabilitate

Oferim:

Loc de muncă într-un birou modern în inima sec. Rîșcani
Salariu competitiv, începând de la 12 mii lei
Angajare oficială și pachet social complet
Program de lucru 5/2, de la 8:30 la 17:00

Dacă sunteți gata să vă alăturați echipei noastre WINKRAFT BUSINESS GROUP, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email: hr@wbg.md.
Telefon: 068390939
E-mail: hr@wbg.md
Web: https://wbg.md
Телефон:
068390939
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть