Manager(a) achiziții

Propac SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania „PROPAC” este in cautarea unui coleg(ă) în departamentul import si achizitii.
Cerințe:

Cunoașterea limbii engleza la nivel minim contemporan (transcrierea scrisorilor prin Google Translate).
Limba romana , limba rusa (vorbire).
Studii superioare incomplete sau studii medii speciale.
Cunoștințe la nivel mediu - MC Office (MC Word, Excel).
Automobil personal si permis categoria B(nu este transport public direct).
Abilități de negociere, organizare și planificare, lucru in echipa.

Responsabilități:

Participarea la convorbiri de importare de marfuri atât cu clienții actuali cât și cu potențiali.
Întocmirea ofertelor comerciale, semnarea contractelor și întreținerea în continuare a lucrului cu clienții.
Căutarea transportului, organizarea și monitorizarea transportării mărfurilor de import.
Executarea pachetului de documente pentru procesul de import.
Lucru permanent cu brokerii vamali.

Oferim:

Angajare oficială/ pachet social complet.
Salariu motivant.
Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă.
Lucru într-o echipă tînără și dinamică.
Grafic de lucru 08.00 – 17.00.

Expediază CV-ul la adresa electronică: finance.propac@gmail.com
Și la nr de telefon: 069740333 E-mail: finance.propac@gmail.com
Telefon: 069740333
Web: www.propac.md
Телефон:
069740333
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть