Mecanic Auto

IM Premium Trucks SRL
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Domeniul de activitate, link site: Volvo Trucks & Renault Trucks Dealer www.volvotrucks.md
Numărul total al salariaților: 25
Puncte forte ale companiei/firmei: profesionalism angajati, echipa tanara dinamica, investim in training si utilaj pt a crea conditii bune la locul de munca, stabilitate pe termen lung.
DESPRE POST
Denumirea postului: mecanic auto
Număr de persoane necesare: 2
Departamentul din care face parte, numărul de angajați din cadrul acestui departament: departament service auto, 6 persoane
Programul de lucru: 08.30-17.00 cu pauza de masa 30 min
Salariu atractiv achitat integral pe card, bonuri masa.
Principalele sarcini:
preluarea lucrarii si indeplinirea ei dupa indicatiile sefului de atelier si a instructiunilor Volvo & Renault, astfel:

Execută lucrări de diagnosticare, întreţinere preventivă şi reparaţii conform comenzii de lucru
Înregistrează timpii de începere şi finalizare ai fiecărei operaţii
Informează managerul direct şi înregistrează pe comanda de lucru eventualele defecţiuni suplimentare constatate pe parcursul reparaţiei şi execută reparaţia doar după primirea acceptului, conform procedurii de reparaţii adiţionale.
Utilizează şi menţine sculele speciale în conformitate cu instrucţiunile specifice.

Principalele responsabilități/competențe:

atent, responsabil, dornic sa invete. Mecanicul trebuie sa aiba cunostinte minime/medii in ceea ce priveste reparatiile auto de orice fel (autoturisme/autocamioane).

Profilul ideal:

Diploma mecanic auto
Cunoştinţe tehnice legate de sistemele de pe autocamioane si interacţiunea dintre ele
Cunoştinţe legate de modul de căutare in manualele de reparaţii în funcţie de defectele identificate
Cunoştinţe electrice primare
Experienţă într-o poziţie similară - un avantaj
Limba engleză cunoştinţe tehnice de bază
Orientare către satisfacerea cerinţelor clienţilor
Abilități de organizare a spaţiului de lucru
Abordare proactivă a situaţiilor apărute
Domiciliul în Chisinau
Email: adrian.sandu@premiumtrucks.md
Telefon: +37369353253
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть