Mecanic în secția de producere a salamului și a produselor din carne

Pegas
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania PEGAS este în căutarea unui mecanic dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre în secția de producere a salamului și produselor din carne. Dacă esti pasionat de mentenanță și repararea echipamentelor industriale, te invităm să aplici!
Responsabilități:

Asigurarea mentenanței preventive și corective a echipamentelor de producție;
Diagnosticarea și repararea defecțiunilor mecanice și electrice ale utilajelor;
Efectuarea inspecțiilor periodice și a reparațiilor necesare pentru a asigura funcționarea optimă a liniei de producție;
Colaborarea cu echipa de producție pentru a identifica și rezolva rapid problemele tehnice.

Cerințe:

Studii tehnice de specialitate (mecanică, electronică sau domenii conexe);
Experiență anterioară în întreținerea și repararea echipamentelor industriale, de preferință în industria alimentară;
Cunoștințe solide în domeniul mecanic și electric;
Abilități de rezolvare a problemelor și capacitatea de a lucra la urgențe tehnice.

Oferta noastră:

Program de lucru deplin: luni-vineri;
Prânz gratuit;
Oficiu modern pe str. Petricani nr. 174 (troleibuz 29, autobus 16).

Dacă îndeplinești cerințele și ești interesat de această oportunitate, te rugăm să ne contactezi la nr de telefon +373 60003902 sau să ne trimiți CV-ul tău la adresa hr@pegas.md, iar noi cu drag îți vom da mai multe detalii și îți vom spune.

Bun Venit în echipa noastră!!! Тelefon: 060003902
E-mail: hr@pegas.md
Телефон:
+373 600 03 902
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть