Operator linie vopsit (salariul 15.000 - 17.000 lei)

Vitra SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 15000 До 17000 MDL
График: Полный день
Operator Linie de Vopsit cu Vopsea Pulbere
Căutăm un operator pentru linia de vopsit cu vopsea pulbere pentru a se alătura echipei noastre. Postul presupune gestionarea și operarea echipamentelor de vopsire automată și pregătirea elementelor pentru vopsire.

Responsabilități:

Operarea și întreținerea echipamentelor de vopsit.
Pregătirea elementelor pentru vopsire prin agățarea și scoaterea acestora de pe linie.
Monitorizarea procesului de vopsire.
Efectuarea verificărilor de calitate și ajustarea parametrilor de vopsire după necesitate.
Menținerea ordinii și curățeniei în zona de lucru.
Respectarea normelor de siguranță și a procedurilor de lucru.

Cerințe:

Experiență anterioară în operarea echipamentelor de vopsit cu vopsea pulbere, constituie un avantaj.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona sarcinile individuale.

Beneficii:

Salariu competitiv, în funcție de experiență și performanță.
Program de lucru fix.
Mediu de lucru dinamic și profesionist.
Oportunități de dezvoltare profesională și instruire continuă.
Instruire oferită pentru operarea echipamentelor specifice.
Beneficii suplimentare, precum asigurare medicală și bon de masă.

Aplicare:
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email: hr@vitra.md sau să ne contactezi la numărul de telefon 079 60 60 70. E-mail:
hr@vitra.md
079606070
Телефон:
+373 796 06 070
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть