Persoana de serviciu | Servitoare

Ferma cu Origini
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 5500 MDL
График: Сменный график
Angajam la magazinul Ferma cu Origini servitor/are.
Postul este vacant pentru urmatoarele locatii: sec. Botanica, str. Grenoble 176.
Responsabilități:

Mentinerea curateniei in magazin
Gestionarea materialelor de curatenie si intretinere
Respectarea disciplinei și îndeplinirea calitativă a muncii

Ce îți oferim?

Angajare oficială și pachet social
Salariu achitat lunar și la timp (5500 lei)
Grafic de munca 2/2 de la orele 8:00 pana la 19:00

Daca esti interesat sa faci parte din echipa noastra energica si ambitioasa, expediaza CV-ul tau la adresa de e-mail: ferma.cu.origini.hr@gmail.com sau suna la numarul dat: 079979904. E-mail: ferma.cu.origini.hr@gmail.com
Telefon: 079979904
Телефон:
079979904
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть