PHP Developer

Headline Group №14630988, 24 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 1500 До 2000 USD
График: Полный день
Место работы: Удалённо
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
- Good communication skills in English verbal and written;
- Good communication skills and flexibility;
- Ability to work in an onsite team;
- Ability to work in a remote team;
- Above-average analytical thinking and orientation in foreign code;
- Good knowledge of PHP and OOP;
- Good knowledge of other web technologies HTML, CSS, JavaScript, Iquerry AJAX
- Good knowledge of MySql;
- Responsibility and reliability;
- Ability to follow rules and procedures;
- Ability to further develop and learn;
- Ability to work in a multicultural environment;

The advantage is:

- Knowledge of Nette Framework;
- Knowledge of Bootstrap Framework;
- Knowledge of the Symphony Framework;
- Affinity for Responsive Designs;
- Experience with Hi-Traffic Sites;

Job description:

- Work with a team of experienced PHP programmers;
- Maintain, update existing portal functionalities;
- Develop new portal functionalities;
- Development of microsite, web portal or business applications;
- Integration links;
- Cooperation in project analysis.

- Bune abilități de comunicare în limba engleză, verbal și scris;
- Bune abilități de comunicare și flexibilitate;
- Abilitatea de a lucra într-o echipă la fața locului;
- Abilitatea de a lucra într-o echipă la distanță;
- Gândire analitică peste medie și orientare în coduri străine;
- Bune cunoștințe de PHP și OOP;
- Bună cunoaștere a altor tehnologii web HTML, CSS, JavaScript, Iquerry AJAX
- Bune cunoștințe de MySql;
- Responsabilitate și seriozitate;
- Abilitatea de a respecta regulile și procedurile;
- Abilitatea de a se dezvolta și de a învăța în continuare;
- Abilitatea de a lucra într-un mediu multicultural;

Avantajul este:

- Cunoașterea Nette Framework;
- Cunoașterea Cadrului Bootstrap;
- Cunoașterea Symphony Framework;
- Afinitate pentru design-uri responsive;
- Experiență cu site-uri cu trafic ridicat;

Descrierea postului:

- Lucrați cu o echipă de programatori PHP cu experiență;
- Menținerea, actualizarea funcționalităților portalului existent;
- Dezvoltarea de noi funcționalități de portal;
- Dezvoltarea de microsite-uri, portaluri web sau aplicații de afaceri;
- Legături de integrare;
- Cooperarea în analiza proiectelor.
Телефон:
+373 796 68 657
Контактное лицо:
Victoria
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть