PR manager My Skin si Cosmetic Shop

My Skin
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Esti pasionata de PR? Ai abilitati de comunicare? Avem un job pentru tine!

"My Skin" si "Cosmetic Shop" - retele de magazine de cosmetice invită în echipă persoane ambițioase dornice să se dezvolte alături de compania noastră. Suntem mindri de cele 18 magazine in aproape toate sectoarele or. Chisinau la fel de de echipa care activeaza la acest proiect!
Avem angajați bine pregătiți care reușesc să satisfacă cerințele clienților oferind consultații necesare și posibilitatea de a procura produse cosmetice de înaltă calitate.

Suntem in cautare de PR manager pentru retelele noastre care va planifica, organiza și coordona ofertele de sponsorizare, colaborările cu influencerii, mass-media si clientii nostril potentiali.
Responsabilități:

Monitorizarea pieței de influence marketing (Instagram, Tik Tok, Youtube) și selectarea persoanelor potrivite pentru colaborări;
Studierea ofertelor de sponsorizare, parteneriate și colaborări și selectarea celor mai relevante;
Crearea și coordonarea campaniilor cu influenceri, precum și menținerea relațiilor cu aceștia;
Comunicarea, semnarea contractelor, pregătirea briefului și a materialelor (produselor) necesare pentru colaborări;
Organizarea și coordonarea filmărilor și PR evenimentelor;
Măsurarea rezultatelor colaborărilor și raportarea lor echipei de marketing;
Monitorizarea recenziilor clientilor si oferirea raspunsurilor promte;
Publicarea materiallor promotionale pe diverse platforme informationale (Google My Business, si altele);
Monitorizarea nivelului de satisfactie a clientilor.

Cerințe:

persoană sociabilă, responsabilă, creativă, activă, plăcută în comunicare;
vorbitor fluent în limba română și rusă (inclusiv în formă scrisă);
disponibilitatea de a lucra in oficiu;
experiența de lucru cu influencerii reprezintă un avantaj;
abilitatea de a rezolva situații de conflict.
E-mail: sofinalia@gmail.com
Telefon: 069744000
Телефон:
069744000
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть