Programator 1C 8.3

Imona Grup
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Responsabilitati:

elaboreaza, implementeaza si intretine aplicatii informatice si baze de date pentru departamentele societatii;
dezvolta sistemul informational al Societatii in conformitate cu sarcinile de imbunatatire solicitate;
raspunde de buna functionare a programului 1C:8.3 utilizat de angajatii Societatii si acorda asistenta tehnica, la cerere;
analizeaza disfunctionalitatile care apar in functionarea programului 1C in vederea determinarii cauzelor si stabileste masuri pentru eliminarea acestora;
actualizeaza zilnic bazele de date.

Candidatul ideal:

are studii de specialitate;
are experienta relevanta intr-o pozitie similara minim 3 ani;
cunoaste limbile romana si rusa;
are abilitati de comunicare;
are capacitate inalta de concentare si este rezistent la stres.

Aşteptăm CV-urile pe adresa vv@imonagrup.md.
Tel: 022 855-955, 068683902 E-mail: vv@imonagrup.md
068683902
Телефон:
068683902
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть