Inginer-proiectant Confecții Metalice

DLR Metal-Construct
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Căutăm o persoană dedicată și pasionată de proiectarea confecțiilor metalice pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Proiectant Confecții Metalice.
Dacă aveți cunoștințe solide în domeniul proiectării și dezvoltării confecțiilor metalice și sunteți interesat să contribuiți la crearea unor produse de înaltă calitate, vă invităm să aplicați pentru acest rol.
Responsabilități principale:

Proiectarea și dezvoltarea confecțiilor metalice, în conformitate cu specificațiile și cerințele clienților.
Realizarea desenelor tehnice și a schemelor de asamblare pentru confecțiile metalice.
Colaborarea strânsă cu echipa de producție pentru a asigura implementarea corectă a proiectelor.
Identificarea și rezolvarea problemelor de proiectare și oferirea de soluții tehnice adecvate.
Verificarea și asigurarea calității produselor, respectând standardele și reglementările relevante.
Actualizarea și gestionarea documentației tehnice a proiectelor.

Cerințe:

Experiență anterioară în proiectarea confecțiilor metalice sau într-un domeniu similar.
Cunoștințe solide în utilizarea software-urilor de proiectare și modelare tridimensională.
Înțelegerea tehnică a materialelor utilizate în confecțiile metalice.
Capacitatea de a interpreta și de a produce desene tehnice și schemări de asamblare.
Atent la detalii și abilități bune de rezolvare a problemelor.
Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a comunica clar.
Diploma într-un domeniu relevant sau calificare similară.

Oferim:

angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului Muncii al RM;
șansa de a face parte dintr-o echipă unită și dinamică;
salariu motivant;
instruire corporativă și oportunități pentru dezvoltare profesională.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail resurseumane@dlr.md. E-mail: resurseumane@dlr.md
Телефон:
+373 787 70 412
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть