Proiect manager

Slaider Security №11290150, 27 сентября 2024
Город: Бельцы
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Slaider, compania de top în domeniul vânzărilor și instalării sistemelor de securitate, este in cautarea managerilor de proiect

Responsabilitati:
- Experiență în sisteme de securitate sau în domeniul (se saluta ).
- Excelente abilități de comunicare și organizare.
- Abilitatea de a lucra eficient în echipă.
- Experiență în managementul proiectelor, inclusiv planificarea resurselor și controlul termenelor limită

Conditii:
- Scolarizare gratuita.
- Angajare oficială.
- Salariu inalt, bonusuri pentru rezultate de performanta.
- Oportunități de dezvoltare profesională și posibilitate de avansare in cariera.
- Lucru într-o echipă dinamică și profesionistă.

Ești interesat?! Expediază CV-ul la dresa electronică: info@slaider.md
Tel.: 060067111 067644380
Телефон:
+373 676 44 380
Контактное лицо:
Gogol Andrei
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть