Șef de producere - Domeniul mobilier

Element Design
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Descrierea jobului:

Planificarea și organizarea procesului în Secția de producere;
Coordonarea activităților procesului de producție și asigurarea resurselor necesare realizării programului stabilit;
Verificarea respectării standardelor de calitate și aplicarea soluțiilor optime.
Identificarea și implementarea soluțiilor pentru eficientizarea operațiilor aferente fluxului și creșterea productivității;
Urmărirea menținerii în condiții optime de funcționare a echipamentelor, utilajelor și instalațiilor din cadrul Secției;
Gestionarea în conformitate cu programul de producție, a materiilor prime, materialelor, ambalajelor și a produselor finite;
Organizarea și coordonarea echipei de producție în corelație cu programul de fabricație și cu indicatorii de productivitate;

Cerințe

Studii superioare în domeniu - avantaj;
Experiența relevanta în domeniu;
Cunoștințe temeinice de tehnologia prelucrării materiei prime și de producție de mobilier-avantaj;
Cunoștințe bune de operare PC;
Bun organizator, comunicativ, responsabil.
Telefon: 060822722
E-mail: design.element.md@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть