Șef de Secție

Miramob
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 15000 До 23000 MDL
График: Полный день
Suntem în căutarea unui Șef de Secție (Sectia semifabricate pentru mobilier), rolul esențial al căruia constă în organizarea producerii mobilei de înaltă calitate și la timp.
Responsabilități-cheie:

Gestionează producerea de mobilă și activitățile economice ale producerii;
Asigură îndeplinirea la timp a sarcinilor planificate, eliberează la timp produsele de înaltă calitate;
Îmbunătățește permanent organizarea producerii, contribuind la prevenirea defectelor și asigurarea calității înalte a produselor, eficientizînd toate tipurile de resurse (creșterea productivității muncii, rentabilitatea producției);
Organizează planificarea, contabilizarea, pregătirea la timp a rapoartelor privind activitățile de producere, aplică corect sistemele de salarizare și stimulentele materiale;
Asigură funcționarea corectă din punct de vedere tehnic a echipamentelor și a altor mijloace și planifică reparațiile acestora, asigurînd condiții de lucru sigure și sănătoase;
Selectează personalul din subordine;
Controlează respectarea de către angajați a normelor de securitate și sănătate în muncă, a igienei industriale și a normelor de siguranță împotriva incendiilor;
Identifică nevoile angajaților și îi asigură cu echipamente de protecție individuală.

Candidatul de succes:

Este profesionist cu experiență de minim 2-3 ani în industria mobilei;
Posedă abilități de conducere, comunicare eficientă, cunoștințe tehnice a procesului de producere;
Posedă abilități de analiză, planificare, bugetare;
Are dezvoltată competența de gîndire strategică,
Capabil să lucreze într-un mediu rapid și complex.

Ce oferim:

Salariu competitiv, în funcție de experiența candidatului;
Bonusuri trimestriale bazate pe performanță;
Traininguri de profil;
Produsele companiei la preț redus și în rate.

Locatia: Chișinău, sector Ciocana, str. Milescu Spătaru 8/5
Candidații interesați, care s-au regăsit în cele descrise mai sus, rugăm să expedieze CV-ul la adresa hr@tandem.md, cu indicarea titlului “Șef de secție”. Pentru detalii referitoare la postul vacant apelează la 078787770.
Web: www.tandem.md
Te așteptăm cu drag în echipa TANDEM!
Mult succes! E-mail: hr@tandem.md
Telefon: 078787770
Телефон:
+373 787 87 770
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть