Șef depozit produse petroliere

Rompetrol
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități principale:

Coordonează activitățile care sunt direct subordonate conform structurii organizaționale aprobate;
Instruirea, verificarea, controlul și monitorizarea permanentă a factorilor implicați în menținerea unei bune funcționari a depozitului;
Menținerea utilajelor și a echipamentelor ce deservesc depozitul în funcțiune cu timpi minimi de oprire;
Asigurarea depozitării și a manipulării corespunzătoare, organizarea capacităților de stocare și gestionarea eficientă a produselor petroliere;
Coordonarea tuturor activităților din cadrul depozitului, conform bugetului aprobat;
Reprezentarea companiei în relația cu reprezentanții instituțiilor abilitate prin lege, efectuarea controalelor în cadrul depozitului și acordarea autorizațiilor specifice funcționării depozitelor de produse petroliere;
Instruirea și asigurarea respectării Procedurilor și instrucțiunilor de lucru de către toți salariații din subordine;
Asigurarea condiţiilor de siguranţă a circulaţiei şi a securităţii operaţiunilor depozitului;
Prevenirea riscurilor pentru persoane, bunuri sau mediu prin toate mijloacele şi acţiunile necesare legate de activităţile aferente transportului, încărcării/descărcării de produse petroleire, cu respectarea dispoziţiilor aplicabile şi în condiţii optime de siguranţă;
Urmărește ca întreaga capacitate de descărcare, încărcare, depozitare și livrare să fie desfășurată în conformitate cu prevederile legale și normele interne ale companiei;

Principalele cerințele față de candidați:

Studii superioare (tehnice/economice);
Experiența de lucru - nu mai puțin de 3 ani în domeniu sau funcție similară;
Cunoaștinte de operare: Word, Excell;
Cunoașterea limbilor româna, rusa – obligatoriu, engleza - avantaj;
Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate;
Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate.

Compania oferă:

Salariul motivant;
Un colectiv prietenos;
Pachet social complet;
Experienta profesională intr-o companie internațională.
Tichete de masă;
Aplicație sport Fit.

Persoanele interesate sunt încurajate să expedieze CV întocmit în limba română sau rusa pe adresa: hrmd@rompetrol.com, cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant pentru care candidați. E-mail: hrmd@rompetrol.com / victoria.sava@rompetrol.com

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть