Sef sectie energetica

Avicola Floreni
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descrierea postului:

Gestionarea sectiei, organizarea activitatii angajatilor din sectia energetica, oformarea cererilor de achizitie pentru piesele necesare
Asigura functionalitatea instalatiilor electrice in conditii de deplina siguranta, in conformitate cu parametrii din documentatia tehnica a producatorului si cu reglementarile nationale.
Participa la procesul de instalare a utilajelor electrice noi, echipamentelor aferente.
Diagnosticarea, testarea si remedierea defectiunilor intervenite la utilijalel si instalatiile electrice.

Cerințele față de candidat:

Studii superioare de profil;
Experiență anterioară într-o funcție similară la întreprinderi de producere de cel putin 2 ani;
Vaste cunostințe teoretice și practice în domeniul vizat;
Abilități de perfectare corectă a actelor și documentelor de rigoare:
Cunoștințe în domeniul legislațieie de profil;
Abilități temeinice de gestionare a echipelor de lucru;
Cunostinte a Normelor de exploatare a instalatiilor electrice, atestare la ANRE (constituie un avantaj);

Compania oferă:

salariu competitiv
pachet social integral
transport și alimentație gratuita
activitate intr-o echipa tinara si unita.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: cadre@floreni.md sau ne pot contacta la numarul de telefon: (022) 66 70 84, 060576304.

Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu! E-mail: cadre@floreni.md
Telefon: (022) 66 70 84, 060576304
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть