Șef Secție Fast-Food

Linella
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Ești un lider energic și organizat, capabil să gestionezi eficient echipa și să menții un standard înalt de calitate și promptitudine în servirea clienților?
Te regăsești în descriere? Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea unei experiențe memorabile pentru clienți!
Oferim:

Salariu stabil + sistem transparent de bonusuri;
Mediu de lucru plăcut cu condiții foarte bune;
Acces la instruiri. Susținere pe perioada de inducție;
Echipă tânără, plină de energie;
Mediu de lucru în care te vei dezvolta atât profesional, cât și personal.

Cerințe:

Studii superioare;
Experiență în managementul unui restaurant, preferabil în industria fast-food;
Utilizator PC: cunoștințe Excel, MS Office;
Cunoașterea limbilor română și rusă – verbal și scris;
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și relative tensionat;
Cunoștință despre standardele de siguranță și igienă alimentară.

Responsabilități:

Organizarea procesului de lucru în secție;
Verificarea calității produsului finit;
Gestionarea stocurilor și a comenzilor de aprovizionare;
Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță alimentară.

Adresa: Chișinău, str. Mircea cel Bătrîn. 6
Toți candidații interesați de această funcție sunt rugați să transmită CV-ul pe e-mail hr.oficiu@linella.md.
Așteptăm CV-ul tău pe hr.oficiu@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть