SMM specialist(ă)

Smile Dent
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea unei strategii de social media care să alinieze obiectivele clinicii cu nevoile și interesele publicului țintă.
Administrarea zilnică a conturilor de social media (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube etc.).
Programarea și publicarea postărilor relevante și atractive.
Crearea de conținut scris de calitate pentru postările de social media, articole de blog, newsletter, broșuri, site-ul web al clinicii și alte materiale de marketing.
Realizarea rapoartelor periodice privind performanța activităților de social media și a campaniilor de marketing.
Utilizarea instrumentelor de analiză pentru a măsura și evalua succesul campaniilor și pentru a propune îmbunătățiri.

Cerințe:

Experiență anterioară în gestionarea conturilor de social media și în crearea de conținut scris, de preferință (dar nu obligatoriu) în domeniul medical sau stomatologic.
Abilități excelente de scriere și comunicare în limba română (OBLIGATORIU) și engleză/italiană opțional.
Cunoștințe solide de marketing digital și de utilizare a instrumentelor de analiză (Google Analytics, Facebook Insights, etc.).
Creativitate și capacitatea de a genera idei noi și inovatoare pentru conținut și campanii.
Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului, cu capacitatea de a respecta termenele limită.

Beneficii oferite:

posibilități de dezvoltare și evoluție profesională, datorită multitudinii și diversității de proiecte;
training-uri achitate de companie;
oportunitatea de a conlucra cu echipa de marketing din România;
o echipă veselă, prietenoasă și creativă;
salariu competitiv;
tratament stomatologic la prețuri speciale.

Dacă ești interest(ă) să ai oportunitatea de dezvoltare profesională și vreai să te alături echipei noastre, transmite CV-ul aici: https://smiledent.peopleforce.io/careers/v/70452-smm-specialist APLICĂ AICI
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть