Specialist Control Calitate

Tandem
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 12000 До 15000 MDL
График: Полный день
TANDEM - Pasiune pentru calitate
Anunț de Angajare - Specialist Control Calitate
Locație: Chișinău, Moldova
Profilul Candidatului:

Experiență sau cunoștințe solide în controlul calității, preferabil în industria mobilei.
Abilități de analiză și atenție la detalii.
Capacitatea de a citi și interpreta specificațiile tehnice.

Responsabilități:

Verificarea și evaluarea calității produselor finite conform standardelor companiei.
Identificarea și raportarea deficiențelor și neconformităților.
Colaborarea cu echipele de producție pentru a asigura respectarea standardelor de calitate.
Documentarea și menținerea evidențelor privind activitățile de control al calității.

Oferta:

Salariu net între 15,000 și 18,000 Lei, în funcție de competențele și aptitudinile candidatului.
Discounturi substanțiale la produsele noastre.
Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei.
Angajare oficiala

Cum să Aplicați: Trimiteți CV-ul la hr@tandem.md specificând în subiect „Aplicație Specialist Control Calitate”, sau apelați la Nr. de telefon: 078057772.

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la succesul continuu al Grupului TANDEM! E-mail: hr@tandem.md
Telefon de contact: 078057772
Web: www.tandem.md
Телефон:
+373 780 57 772
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть