System Administrator

Maurt
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Beneficii:

Salariu stabil;
Angajare oficială cu pachet de beneficii;
Compensarea uzurii automobilului și combustibilului;
Telefonie mobilă corporativă;
Prețuri speciale la produsele companiei;
Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie stabila;
Cadouri;

Cerinte:

Experiență în administrarea infrastructurii IT;
Cunoștințe în domeniul hardware,software și rețele;
Cunoașterea limbilor română și rusă;

Responsabilități:

Administrarea și configurarea echipamente periferice ( scaner, imprimanta)
Configurarea și întreținerea rețelelor (Microtik);
Efectuarea backup-urilor și a testelor de recuperare a datelor;
Pregătirea locurilor de muncă.

Candidații interesați sunt invitați să trimită un CV prin e-mail:resurseumane@maurt.md sau apelati la numarul de telefon: 060843074. E-mail: resurseumane@maurt.md
Telefon: 060843074
www.maurt.md
Телефон:
060843074
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть