Specialist Vânzări

Tincomert Grup
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descrierea Postului:
Suntem în căutarea unui Specialist Vânzări talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Candidatul ideal va avea abilități excelente de comunicare și relaționare, o atitudine proactivă și o pasiune pentru domeniul vânzărilor.
Responsabilități:

Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți și potențiali.
Identificarea nevoilor clienților și oferirea soluțiilor potrivite.
Realizarea obiectivelor de vânzări stabilite de companie.
Pregătirea și prezentarea ofertelor comerciale.
Participarea la întâlniri și negocieri cu clienții.
Monitorizarea pieței și identificarea noilor prețuri la produse.
Raportarea activităților și a rezultatelor către șefi.

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul vânzării materialelor de construcție.
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
Capacitate de a lucra independent și în echipă.
Orientare către rezultate și abilități de negociere.
Cunoștințe de limba rusă la nivel mediu/avansat.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță.
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
Mediu de lucru dinamic și prietenos.
Acces la resurse și tehnologii de ultimă generație.

Dacă ești o persoană ambițioasă și dorești să faci parte dintr-o echipă de succes, te invităm să aplici trimițând CV-ul tău la tincomertgrup@mail.ru sau apelând la numărul de telefon: ‭079995129‬.
Alătură-te nouă și contribuie la creșterea și succesul companiei noastre! E-mail: tincomertgrup@mail.ru
Telefon: 079912999
Телефон:
079912999
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть