Tehnolog Proiectant Mobilă (Технолог-конструктор)

ANDRA
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 15000 MDL
График: Полный день
Responsabilități:

Studiază tendințele pieței și tehnologiile noi în domeniu;
Proiectează produse de mobilier cu performanțe funcționale și estetice superioare;
Planifică și îmbunătățește continuu procesele de producție, pentru un consum optim de materie primă și alte materiale;
Asigură controlul calității proceselor tehnologice.

Cerințe:

Studii de specialitate;
Cunoștințe avansate de utilizare a programelor pentru crearea și proiectarea mobilierului: BAZIS Mobilier;
Experiență minimă 1 an;
Cunoştinţe privind tehnologiile de fabricare, materiile prime utilizate în fabricarea mobilei;
Imaginație și abilități de lucru în echipă:
Abilități de planificare și organizare a activității.

Oferim:

Angajare oficială cu achitare doar la card, pachet social deplin;
Salariul de la 15.000 lei NET (negociabil în dependență de experiență și aptitudini);
Oficiu nou dotat cu duș, bucătărie și vestiar

Program de lucru – Full Time /luni – vineri, orele 9:00 – 18:00
Adresa - str. Bucuriei 1, Chișinău
Expediați CV-ul la: info@andra.md
Detalii la numărul 079170707 E-mail: info@andra.md
Telefon: 079170707
Телефон:
+373 791 70 707
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть