Web designer

Greenair
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Echipa GREEN AIR (www.greenair.md) ANGAJEAZĂ WEB DESIGNER
Suntem o companie care se ocupă cu servicii de proiectare, comercializare și montare a:

- sistemelor de încălzire, ventilare, condiționare, purificare a aerului;
- sistemelor de chemare a asistenței medicale
- sistemelor antiincendiare;

Căutăm un Web Designer talentat și creativ, inclusiv studenți, pentru a se alătura echipei noastre într-un regim part-time flexibil de 4 ore. Dacă ai o pasiune pentru designul web și dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și inovator, te invităm să aplici.

CERINȚE:

- Studii universitare finalizate sau în desfășurare (în domeniu) sau cursuri în domeniul de creare a site-urilor (prezentarea diplomei este obligatorie)
- Cunoașterea limbii române și ruse – obligatoriu. Engleza reprezintă un avantaj
- Experiență – obligatoriu
- Cunoașterea obligatorie GRAFICA: Adobe Photoshop, Adobe Flash, Ilustrator
- Creativitate
- Talent grafic
- Cunoașterea: CSS, Html
- Cunoștințe foarte bune de prelucrare imagini
- Experiență îăn realizarea de layout-uri / machete grafice / web design
- Abilități foarte bune de comunicare, organizare și planificare
- Capacitate de lucru în echipă și sub presiunea unor termene limită
- Rezistențăla stres
- Cunoștințele avansate de: html, css, jQuery, php, mysql reprezintă un avantaj
- Portofolio de lucrări personale

RESPONSABILITĂȚI:
- Mentenanța și actualizarea site-urilor web ale companiei
- Crearea de designuri web atractive și funcționale
- Optimizarea performanței și a experienței utilizatorilor pe site-uri
- Colaborarea strânsă cu echipa pentru a implementa și îmbunătăți proiectele existente

BENEFICII:

- Flexibilitate în stabilirea programului de lucru, dar cu respectarea celor 4 ore lucrate zilnic de Luni- Vineri
- Oficiu modern, ceai/cafea - din partea firmei
- Reduceri la produsele firmei și posibilitatea de achitare în rate

PROGRAM DE LUCRU:
- Program de lucru: 5 zile pe săptămână, de luni până vineri;
- Regim: part-time (50%), regim flexibil;
- Locație: mun. Chișinău, str. Miron Costin.

SALARIU: CERE, noi analizăm și găsim un compromis ce ne avantajează reciproc.

CV-ul transmite la adresa: office.veopartners@gmail.com

Pentru detalii și informații suplimentare, sunați la: 078 108 618
Телефон:
078108618
Контактное лицо:
Viorica
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть