Marketing Manager

SOLING
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Soling este lider în domeniul vânzărilor de îmbrăcăminte de lucru și echipament individual de protecție
Cerințe:

Diplomă în marketing, comunicare sau domeniu conex.
2-3 ani de experiența în marketing, cu roluri de coordonare sau event management.
Experiență cu instrumente de analiză (Google Analytics, Facebook Insights, Meta).
Abilități de bază în design grafic și editare video (Photoshop, Canva, Premiere Pro).

Responsabilități:

Planificarea, coordonarea și execuția campaniilor de marketing pe diverse canale (online și offline).
Supervizarea și coordonarea echipei de marketing.
Crearea și gestionarea conținutului pentru toate canalele de marketing.
Gestionarea relațiilor publice și organizarea de evenimente.

Ce Oferim:

Grafic luni-vineri 09:00-18:00.
Mediu de lucru dinamic.
Oportunități de dezvoltare profesională.
Pachet salarial competitiv, discutat în baza rezultatelor interviului.

Trimite CV la adresa hr@soling.md sau completează formularul https://forms.gle/u18ktn5c6sLD1mG28.
E-mail: hr@soling.md
COMPLETEAZĂ FORMULARUL
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide