Marketing Manager

SOLING
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Soling este lider în domeniul vânzărilor de îmbrăcăminte de lucru și echipament individual de protecție
Cerințe:

Diplomă în marketing, comunicare sau domeniu conex.
2-3 ani de experiența în marketing, cu roluri de coordonare sau event management.
Experiență cu instrumente de analiză (Google Analytics, Facebook Insights, Meta).
Abilități de bază în design grafic și editare video (Photoshop, Canva, Premiere Pro).

Responsabilități:

Planificarea, coordonarea și execuția campaniilor de marketing pe diverse canale (online și offline).
Supervizarea și coordonarea echipei de marketing.
Crearea și gestionarea conținutului pentru toate canalele de marketing.
Gestionarea relațiilor publice și organizarea de evenimente.

Ce Oferim:

Grafic luni-vineri 09:00-18:00.
Mediu de lucru dinamic.
Oportunități de dezvoltare profesională.
Pachet salarial competitiv, discutat în baza rezultatelor interviului.

Trimite CV la adresa hr@soling.md sau completează formularul https://forms.gle/u18ktn5c6sLD1mG28.
E-mail: hr@soling.md
COMPLETEAZĂ FORMULARUL
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть